Geometrik Sanat Zanaat Atölyesi

2018 yılından bu yana düşlerimizi cama işliyor, “her gün yeni bir tasarım modeline merhaba diyoruz” Geometrik Sanat, hobi amaçlı kurduğumuz bir atölyedir. Atölyemizde Cam ile ilgili kumlu vitray ve pano tasarımları yapıyoruz, sonrasında geometrik teraryum modelleri hazırlıyoruz. Bunların dışında, ahşap tasarımlar ve aydınlatma üzerine farklı malzemeler deniyoruz. Yağlı boya ve çizim çalışmalarını da atölyemizde gerçekleştiriyoruz. Çalışma saatlerimiz hafta sonudur. ilkemiz! ince işçilik, sanatsal tutku ve estetik eşliğinde müşterilerimize ve tüm sanat severlere hizmettir.

Facebook

Facebook sayfamızı ziyaret edebilir, ürün yorumlarına bakabilirsin.

Instagram

Bu sitede olmayan bir çok tasarım örneklerini sayfamızda incelebilirsin.

Youtube

Tasarladığımız bir çok ürünün videolu sunumu, yotube sayfamızda.

Atölyemizde bakır-metalik-rustik-gold-siyah renk olmak üzere geometrik teraryum, yüzük ve söz mendil kutuları, tealing mum fanuslar, özel tasarım teraryumlar hazırlıyoruz. Premium tasarımlar, ahşap aydınlatma ürünleri (abajur), yağlı boya tuval çalışmaları, kraft kağıt portre ve figüratif duvar panoları ise diğer ilgi alanlarımız.
Sanat atölyemizde hazır stok ürün tutmuyoruz. Bunun nedeni ise, sizden gelen ürün isteklerinin farklılık gösteriyor oluşudur. Bu sebeple, gelen sipariş ürününe göre, hızlıca hazırlayıp size ulaştırıyoruz. Atölyemizde tiffani vitray için de isteklerinizi alabiliriz. Ayrıca kapı üzerine pirinç ve bizoteli cam vitray uygulamalarını yakın zamanda paylaşacağız.