Resim atölyesi ve çalışmalarımız

Resim atölyesi ve çalışmalarımız

Geometrik Sanat Atölyesi

Üç farklı çalışmamızı örnek olarak inceleyebilirsiniz. Portre çalışmalarını Kraft kağıt üzerine Derwent kalemler ile hazırlıyoruz. Natürmort “Still Life” ve Peyzaj tuval  çalışmalarımızı yakında paylaşacağız. Galeri sayfasını bu yazı dizisinden takip edebilirsiniz. Tuval üzerine yağlı boya çalışmalarımız satışta olacak.

Peyzaj Çalışmaları

Enstalasyon

Ahşap parçaların bir araya getirilerek oluşturulan heykel fiğürleri çalışıyoruz. Bu ürünleri ev ve ofis için, belli bir düzen dahilinde hazırlıyoruz. Genel kullanım amacı biblo olarak mermer bir kaide üzerinde sergiliyoruz. 

Ağaç köklerinden yapılmış, yaşam alanınızı zenginleştiren çok farklı  tasarımları sizin beğeninize sunuyoruz. Bunlardan biri de ahşap köklerden yaptığımız abajur aydınlatmalar. Dünyada tek ve benzeri olmayan bu ürünleri ev veya ofisiniz için kullanabilirsiniz. İlgili ürünleri aydınlatma kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Ahşap Aydınlatma çalışmaları

Sefa Bingöl – Resim  Ana Sanat Dalı 

Sefa Bingöl

Geometrik Sanat atölyesini 2018'de hayata geçirdik, vitray olarak başladığımız atölye yolculuğumuza, diğer tasarım çalışmalarımızı ekleyerek devam ediyoruz. Cam ürünler ve aydıtlama üzerine yeni fikirler geliştiriyor, isteğe bağlı özgün çalışmalar hazırlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir