Sıkça Sorulan Sorular

Evet! kapıda ödeme seçeneğimiz var, ancak gönderim ücreti farkı oluşur. Nedeni kargo şirketlerinin uyguladığı komisyon.

Bir den fazla sipariş verdiğiniz ürünlerde gönderim aşamasında oluşabilecek riskler hesaplanarak gönderim seçeneği değişebilir.

Evet! sıfır risk ve hızlı ulaşım imkanı göz önüne alınarak şehitler arası otobüs firmaları tercih edilebilir. Ürünü sıfır risk oluşmadan size ulaştırıyoruz. Otobüs ile gönderim ücreti sabittir ve ürüne eklenir.

Otobüs ile gönderimi genelde büyük ölçekli ve bir den fazla set ürün olduğunda müşterimize teklif ediyoruz. Eğer müşteri şartları kabul ederse otobüsle gönderim sağlıyoruz. Otobüs gönderim ücreti 85 TL dir. Gönderim kutu adedi fazla olur ise otobüs firmasından oluşan fark ücrete eklenebilir. Örnek aldığınız ürün 3 koli oldu, bu durumda otobüs firması daha yüksek bir ücret teklif edebilir. 

Bakır (Rose), Antika Bakır (Rustic), Siyah (Antrasit), Gümüş (Silver), Pirinç (Brass, Gold) olmak üzere toplam beş (5) renk seçeneğimiz mevcuttur.

Pirinç tasarımlarımızda 2mm, diğer tasarımlarımızda ise 2 ve 4mm olmak üzere tüm ürünlerimizde düz cam kullanmaktayız.

Evet! Pirinç tasarımlarımızda bir köşesi en fazla 50 cm olacak şekilde istediğiniz modelin üretimini sağlayabiliriz. Diğer ürünlerimizde ise herhangi bir kısıtlama olmadan istediğiniz modeli istediğiniz renk ve ölçüde üretim sağlayabiliriz.

Evet! Sizin için, özel bir tasarım yapabilmemiz adına, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Telefon 5541480893