Tasarımlarımız 2mm olmak üzere tüm ürünlerimizde düz cam kullanmaktayız.

Altı renk seçeneği mevcuttur, bunlar; Bakır (Rose), Antika Bakır (Rustic), Siyah (Antrasit), Gümüş (Silver), (Metalik), Gold pirinç (Brass), Galvenez (Metalik)

İstediğiniz modeli, ister geometrik sanat veya başka bir kaynaktan örnek resimle bize bildirin, herhangi bir kısıtlama olmadan istediğiniz modeli istediğiniz renk ve ölçüde üretim sağlayabiliriz.

Elbette, bu konuda iletişime geçmeniz yeterli. Hazırlanacak ürünün patent koruması yoksa, ilgili ürünü hazırlarız.

Ürün gönderimlerini kargo ile yapıyoruz, ancak ürünün ölçü ve şekli riskli ise farklı gönderim seçeneği yapılabilir.

Ürün paketlemesini çok iyi yapıyoruz, tabi kargo süreci kontrolümüz dışında olmasından ötürü kırılma riski her zaman vardır. Gönderilecek ürün büyük ölçüde ve bir den fazla  ise farklı gönderim seçenekleri belirlenir. 

Gönderilecek ürün birden fazla ise veya taşımada şekil ve ölçü açısından hassas bir yapıya sahipse, şehirler arası otobüs firmaları ile gönderim sağlanır. Bu gönderimler hem hızlı hemde aynı gün elinize ulaşma süreci barındırıyor olmasıdır.

Örnek, müşteri tek bir ürün yerine 3 ve daha fazla ürün aldı, böyle durumlarda ürünler cam malzeme olduğu için kargo sürecinden olumsuz etkilenme riski daha çok oluyor. Bu gibi olumsuzlukların önüne geçebilmek için bu tip gönderimleri otobüs firmaları ile yapıyoruz. 

İlgili ürünün gideceği şehir otobüs seferlerine baklılarak varış için size uygun bir saat aralığı seçilir. Otobüse verildiğinde ilgili otobüsün plaka, firma ve muavin telefon bilgisi, varış saati ve yanaşacağı peron numarası whatsapp üzerinden gönderilir. Otobüs ile gönderim 20TL olarak sabittir. İlgili ücret fiyata eklenir. Toplam tutar 300 TL den fazla ise gönderim masrafları bize aittir.

Kargo sürecinde ürün zarar gördüyse yenisi  bir kez daha tarafımızca hazırlanıp tekrar gönderilir. Ancak ürünler bir den fazla ise ve farklı gönderim seçeneğinde belirtilen otobüs ile gönderimi müşteri tercih etmediyse, bir den fazla ürünün kargo ile gönderiminden doğabilecek sorunları müşteri kabul etmiş olur.

15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Geri göndereceğiniz ürün zarar görmemiş ise, elimize ulaştığında iade süreci hemen gerçekleşir.

İlgili ürünü sipariş verdiğinizde sipariş nosu ile bize ulaşır ve sizinle iletişime geçeriz. Hazırlanacak ürünün detayları netleştiğinde tarafımızdan hazırlanır. Ürün tamamlandığında son görsel hali tarafınıza ulaştırılır. Onay verdiğinizde ödeme EFT olarak istenir.

Ödemeyi hesaba eft olarak kabul ediyoruz, hesap numaralarımızı Hesap sayfasından inceleyebilirsiniz.

Kredi kartı ve taksitli alışveriş malesef aktif değildir.

Kapıda ödeme seçeneğimiz malesef yoktur, bunun nedeni gönderim seçeneklerinin ilgili ürünün şekli ve ebatına göre değişiklik göstermesidir.

300TL üzeri ürün alımlarında gönderim ücreti bize aittir. Bunun altındaki gönderimler 15TL olarak ücrete eklenir.

Geometrik sanat atölyemiz Aydın ili merkez efeler ilçesindedir. Tlf 5541480893